Plan sparingów przed rundą wiosenną

Dobiega końca trzeci tydzień treningów Hetmana Rusiec przed rundą wiosenną sezonu 2019/2020. Już w piątek 24.01. odbędzie się pierwszy z sześciu sparingów - w Szczercowie zmierzymy się z drużyną Astorii.

W sumie Hetman rozegra sześć meczów towarzyskich (wszystkie na boiskach ze sztuczną nawierzchnią) co tydzień aż do 29 lutego, by w weekend 7-8 marca zregenerować siły, a już tydzień później rozpocząć rundę rewanżową wyjazdowym meczem z LZS Brąszewice. W trakcie sparingów zmierzymy się z trzema drużynami piotrkowskiej klasy okręgowej (Astoria Szczerców, Świt Kamieńśk, Omega II Kleszczów), jednym reprezentantem piotrkowskiej klasy A (GKS II Bełchatów) oraz dwoma zespołami sieradzkiej klasy A (LZS Kiełczygłów, Zawisza Pajęczno).

Pełna rozpiska sparingów i dokładne daty poniżej:

• Astoria Szczerców - Hetman Rusiec (Szczerców 24.01., godz. 19:00)
  • LKS Kiełczygłów - Hetman Rusiec (Szczerców 2.02., godz. 13:00)
  • Świt Kamieńsk - Hetman Rusiec (Bełchatów 8.02, godz. 18:00)
  • Zawisza Pajęczno - Hetman Rusiec (Szczerców 15.02., godz. 14:00)
  • GKS II Bełchatów - Hetman Rusiec (Bełchatów 21.02., godz. 19:00)
  • Omega II Kleszczów - Hetman Rusiec (Kleszczów 29.02, godz. 12:30)