Z Pyszkowem zagramy w Złoczewie

LZS Pyszków został ukarany przez Wydział Dyscypliny OZPN Sieradz za zajścia po spotkaniu 13. kolejki z Rokitą Rokitnica. Po meczu doszło wówczas do czynnej napaści na zawodników Rokity przez kibiców z Pyszkowa. WD OZPN Sieradz podjął decyzję, że LZS Pyszków najbliższe mecze rozegra na boisku oddalonym o 20 kilometrów od siedziby klubu.

Co najbardziej nas interesuje - najbliższy domowy mecz Pyszkowa to spotkanie ostatniej kolejki rundy jesiennej z Hetmanem Rusiec, które pierwotnie miało odbyć się w Pyszkowie w niedzielę 19. listopada o 14:00. Wobec decyzji WD, mecz odbędzie się w oddalonym o... niespełna 13 kilometrów Złoczewie, przy ulicy Lututowskiej 53. Poza zmianą miejsca, zmianie uległa godzina rozpoczęcia meczu - początek o 13:30. Zapraszamy!